Účetnictví a mzdy pro zahraniční firmy působící v Česku

Zpracováváme mzdovou a personální agendu v České republice, a to včetně jednání s úřady i reportů na míru.

ucetnictvi-a-mzdy-pro-zahranicni-firmy-v-cesku.orig

Mzdovou agendu zpracujeme od A do Z

Náš tým je schopen postarat se o vaše mzdy a kompletní personální agendu v České republice. Tyto činnosti provádíme, ať už jde o české zaměstnance nebo o příslušníky jiných států, kteří jsou ve vaší firmě zaměstnaní. Všechny tyto činnosti pro vás můžeme vykonávat jak jednotlivě, tedy každou zvlášť, tak všechny dohromady v jednom balíčku služeb.

Zastoupíme vás při jednání s úřady

Jednáme za vás rovněž se správou sociálních služeb, se zdravotními pojišťovnami a dalšími úřady včetně finančního úřadu a jeho kontrolních pracovníků.

Součástí týmu je daňař

V týmu máme rovněž zkušené daňové poradce. Společně s nimi řešíme daňovou problematiku průběžně, hlídáme možná rizika a informujeme vás o připravovaných novinkách. Práce daňových poradců je úzce provázána s prací účetních, proto i my spolu neustále komunikujeme. Předáváme si podstatné informace a důležité změny v oblasti mezd a daní nejen mezi sebou, ale i s vámi. Díky tomu vám pomáháme vyhnout se lavině starostí na konci roku.

Reporting, na který jste zvyklí

Zahraničním firmám v České republice připravíme veškeré podklady tak, aby nemusely měnit způsob reportingu, na který jsou zvyklé. Naši účetní tedy účtují v účetních osnovách zahraniční společnosti, čímž splňují jak požadavky této firmy, tak požadavky legislativy České republiky.

Za dobu, co jsme v oboru, jsme viděli reporty mnoha forem a upřímně, v některých jsme se neorientovali ani my sami. A tak jsme se rozhodli jít na to jinak a vytvářet reporty srozumitelné a na míru vašim požadavkům. Sami si určíte, jaká čísla potřebujete znát pro své podnikání. A přesně ta vám dodáme spolu s případným doporučením. Víc než kdokoliv jiný si uvědomujeme, že čas jsou peníze. Proto vám zaručujeme, že od nás všechny reporty dostanete vždy v dohodnutém termínu.

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.