Pojďte k nám pracovat

Jsme malý, ale silný kolektiv, tvořený jak mladými studenty a studentkami, tak zkušenými odborníky.

kariera

S námi nebudete nikdy sami.
Jsme jeden tým

Vedeme kompletní účetní a mzdovou agendu středně velkým společnostem, ale i malým start-upům s potenciálem rychlého růstu. A jsme připraveni kdykoliv v týmu přivítat nové kolegyně a kolegy.

Hana Kubíková

V Aicconu nám stereotyp nehrozí

Hana Kubíková

Manažerka účetního oddělení

Víte na čem a pro koho pracujete

Slovní spojení „individuální přístup“ pro nás znamená víc než prázdná slova. Je to naprostý základ naší práce s klienty. Každý z nás má na starosti vždy kompletní účetnictví jednoho zákazníka. Díky tomu je práce u nás různorodá. Dostanete se k velkým výzvám, neotřelým úkolům a budete objevovat souvislosti, které budou mít smysl jak pro vás, tak pro klienta. S ním se budete dobře znát, budete tak vždy vědět, co a pro koho účtujete.

Nicole Karešová

Zpracovávám účetnictví od A do Z, a tím získávám neuvěřitelný rozhled.

Nicole Karešová

Účetní

Díky tomuto přístupu tak nebudete celé dny jen zaúčtovávat účetní doklady do systému. Práce vám bude dávat smysl. O různorodé zkušenosti se v týmu navzájem dělíme a pomáháme si.

Vzděláváte se a rostete s námi

V AICCONU se neomezujeme pouze na český trh. S legislativou, účetnictvím, daněmi, sociálním pojištěním i dalšími finančními otázkami pomáháme i klientům v ostatních zemích v Evropské unie i mimo ni.

Kateřina Štefanková

Zpracovávání účetnictví pro zahraniční klienty je pro mě velmi zajímavé.

Kateřina Štefanková

Senior účetní

Stanete-li se součástí našeho týmu, budete si neustále rozšiřovat obzory, učit se novým věcem, zlepšovat komunikaci v cizích jazycích a růst společně s námi.

Rádi spolupracujeme se studenty, absolventy, stážisty i zkušenými uchazeči. Chtěli byste to s námi zkusit, ale nevidíte zde žádnou volnou pozici? Napište nám nebo zavolejte, společně na něco přijdeme.

Volné pozice

Účetní

Mzdový/á účetní