Reference

Hledali jsme účetní firmu, která by nám pomohla naplnit naše poslání zlepšit a prodloužit životy pacientů s cystickou fibrózou, nevyléčitelnou nemocí. U společnosti AICCON jsme našli zkušeného partnera s přátelským přístupem a komunikativními pracovníky.

Od samého počátku spolupráce jsme se s nimi shodli na potřebách, způsobu komunikace a stali se prakticky součástí našeho týmu. Profesionální support ve finanční oblasti firmy AICCON vřele doporučuji.

Marek Vosecký

CF Hero, z.ú.

Pavel Mareš

S firmou AICCON spolupracuji od začátku svého podnikání. Pomohli mi při založení firmy a volby vhodné právní formy. Od začátku mi kompletně řeší oblast daní a nyní i zpracování DPH. Se spoluprací jsem velmi spokojen a zvláště oceňuji flexibilitu nastavení rozsahu spolupráce, která se přizpůsobuje tomu jak rostou a mění se mé potřeby.

Pavel Mareš

Podnikatel

binovec

S účetní firmou AICCON spolupracujeme druhým rokem a mohu ji zcela jistě doporučit. Spolupráce je flexibilní a bezproblémová a přináší škole benefit v podobě spolehnutí se na profesionální přístup a kvalitní vedení účetnictví pro Evangelickou akademii Praha.

Tomáš Biňovec

Evangelická akademie Praha

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.