O nás

Jsme tým zkušených účetních, daňařů, poradců a konzultantů, kteří jsou připraveni vám pomoci s financemi.

o-nas

Účetnictví s (lidskou) duší

Slovo „zkušených“ je v úvodním odstavci na místě. Všichni naši klíčoví zaměstnanci si totiž prošli reálným světem firem. Své rady tedy netaháme z příruček, ale opíráme je o vlastní praxi.

Na práci účetních a daňových poradců se mnozí dívají skrz prsty. Považují ji za složitou, plnou tabulek, grafů, nesrozumitelných termínů a komplikovaných výpočtů. My jsme se rozhodli to změnit.

Pracují pro vás empatičtí lidé

A tak jsme založili AICCON, společnost, v níž pracují lidé. Empatičtí lidé. Víme, co vás trápí, protože nás to trápilo taky. Víme, že něčemu nemusíte rozumět, protože jsme tomu taky nerozuměli. Víme, že komunikovat pokaždé s jiným auditorem je únavné, protože nás to unavovalo taky.

Základem filozofie AICCONU je vytvoření pevného a stabilního vztahu mezi vámi a námi. Považujeme za nezbytné, abyste své účetní znali osobně a aby oni velmi dobře znali vás. Reagujeme na veškeré změny ve vaší firmě, informujeme vás o novinkách ve světě daní. Jedině tak můžeme společně dosáhnout toho, že naše práce pro vás bude srozumitelná a užitečná. Nejen trpělivost, ale i lidský přístup zkrátka přináší růže.

radek-jakubik-onas.thumb

Svět byznysu není učebnice, která se jednou vytiskne a používá spoustu let. Stále se mění. Jako externí poradci často cítíme ve firmách obavy: „Teď přijdou ti, kteří o podnikání nic nevědí.“ Ve skutečnosti si ale všichni naši klíčoví zaměstnanci prošli reálným byznysem. To je naše výhoda a důvod, proč jsme schopni tyto bariéry a předsudky rychle zbourat.

Radek Jakubík

Zakladatel AICCON

Jsme malý, ale silný kolektiv

„Ten umí to a ta zas tohle a všichni dohromady uděláme AICCON,“ mohli bychom parafrázovat text písně z legendární pohádky Císařův pekař – Pekařův císař.

Zakládáme si na tom, že se všichni velmi dobře známe. Budujeme dlouhodobé vztahy nejen se svými klienty, ale také vzájemně v týmu. Dělíme se o zkušenosti, diskutujeme o novinkách v oblasti a pomáháme si.

V našem malém, ale silném kolektivu proto najdete čerstvé absolventy a absolventky i účetní pracující v oboru mnoho let.

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.