Účetnictví a mzdy pro české firmy působící v zahraničí

Staráme se o mzdy a personální agendu společností působících v zahraničí. V případě potřeby komunikujeme i v češtině.

ucetnictvi-a-mzdy-pro-ceske-firmy-pusobici-v-zahranici.orig

Zpracujeme mzdy v zahraničí

Náš účetní tým zpracovává mzdové účetnictví a personální agendu rovněž pro společnosti působící za hranicemi Česka. Spolupracujeme s firmami na Slovensku, v Anglii, Holandsku, Rakousku, Německu, ale i v USA (kompletní přehled zemí najdete níže na mapě), přičemž zajišťujeme rovněž i veškerou komunikaci s lokálními úřady. Vše přitom zpracováváme v České republice, v případě potřeby tedy komunikujeme v češtině.

Zaměřujeme se při tom na úkony, které konkrétně vás pálí nejvíce. Tyto činnosti pro vás můžeme vykonávat jak jednotlivě, tedy každou zvlášť, tak všechny dohromady v jednom balíčku služeb.

Mzdovou agendu zpracujeme od A do Z

Náš tým je schopen postarat se o vaše mzdy a kompletní personální agendu. Tyto činnosti provádíme, ať už jde o tamější zaměstnance nebo o Čechy, kteří jsou ve vaší zahraniční firmě zaměstnaní. Všechny tyto činnosti pro vás můžeme vykonávat jak jednotlivě, tedy každou zvlášť, tak všechny dohromady v jednom balíčku služeb.

Postaráme se o diskrétní zpracování mezd pro vrcholový management

Externě pro vás zpracujeme mzdy, odměny a benefity vedoucích pracovníků. Zajistíme diskrétní převody výplat na účty zaměstnanců a odvody příslušným úřadům pod vaším jménem.

Jsme nejen účetní, ale i daňoví a strategičtí poradci

Účetnictvím naše služby nekončí. V týmu máme rovněž zkušené daňové poradce. Společně s nimi řešíme daňovou problematiku průběžně, hlídáme možná rizika a informujeme vás o připravovaných novinkách. Sledujeme přitom situaci v oboru jak v České republice, tak v zahraničí.

Přidanou hodnotou jsou strategičtí poradci. Jsou připraveni vám poradit ve specifických situacích, jako je koupě a prodej firmy, fúze nebo vstup na nový trh. Svým nezávislým pohledem přispějí k úspěšnému zvládání výzev, kterým ve svém podnikání čelíte.

Daňové a strategické poradenství zajišťujeme nejen pro firmy působící v České republice, ale rovněž pro české firmy působící v zahraničí.

image/svg+xml

Státy, ve kterých působíme

Evropa:

UK
Nizozemí
Německo
Dánsko
Rakousko
Slovensko
Maďarsko
Malta
ČR

 

USA:

New York
Kalifornie
Florida
Delaware

Afrika:

JAR
Namibie

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.