Externí zpracování mzdové agendy

Zpracujeme mzdové účetnictví nejen v Česku, ale i v cizině. Komplet od A do Z včetně mezd pro vrcholový management.

externi-zpracovani-mzdove-agendy.orig

Zpracujeme mzdy v Česku i v zahraničí

Pomůžeme vám se zpracováním mzdového účetnictví nejen v České republice, ale také v USA, Anglii, Holandsku, Německu či na Slovensku, a to včetně komunikace s lokálními úřady.

Mzdovou agendu zpracujeme od A do Z

Náš tým může zcela nahradit mzdovou účetní a zároveň zpracovat kompletní personální agendu. Zaměřujeme se při tom na úkony, které konkrétně vás pálí nejvíce. Hledáte někoho, kdo se postará o mzdovou agendu? Chybí vám v týmu člověk, který vám pomůže s účetnictvím a daněmi? Nebo by váš život byl jednodušší, kdyby někdo jednal se správou sociálních služeb, se zdravotními pojišťovnami a dalšími úřady místo vás? Všechny tyto činnosti pro vás můžeme vykonávat jak jednotlivě, tedy každou zvlášť, tak všechny dohromady v jednom balíčku služeb.

Postaráme se o diskrétní zpracování mezd pro vrcholový management

Externě pro vás zpracujeme mzdy, odměny a benefity vedoucích pracovníků. Zajistíme diskrétní převody výplat na účty zaměstnanců a odvody příslušným úřadům pod vaším jménem.

Data jsou vždy v bezpečí

Dbáme na bezpečnost vašich dat, veškeré nakládání s nimi proto podléhá přísným pravidlům postaveným na kombinaci řady zálohovacích systémů. Díky tomu účinně předcházíme rizikům ztráty těchto údajů i v případě větších živelných pohrom.

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.