Externí vedení účetnictví

Chceme, ať se dobře známe. Postaráme se o převzetí agendy a procesy nastavíme společně.

externi-vedeni-ucetnictvi.orig

Účtujeme ve většině běžných systémů

Neměníme systém práce, na který jste zvyklí a který se vám osvědčil. Naším záměrem je přizpůsobit se vám a vašim potřebám, účetnictví proto vedeme ve většině běžně rozšířených programů.

Účetní vás znají, a tak pomáhají nejlépe

Své účetní poznáte osobně. Přijedou za vámi, aby poznali váš business a zorientovali se ve vaší každodenní práci i ve specifických způsobech vašeho podnikání. Budou tak schopni lépe reflektovat všechny důležité změny ve vaší firmě, jako je například otevření nové pobočky nebo příchod nového obchodního partnera.

Účetní jsou členem stabilního týmu, který pro vás v AICCONU pracuje. Ať už budete jednat s kýmkoli z nás, informace si vzájemně předáme. Nestane se tedy, že byste museli vysvětlovat stále totéž novým lidem. Pokud narazíme na nějakou nesrovnalost, probereme ji přímo s vámi, abychom si ověřili vaše záměry. Upozorníme na případná rizika a navrhneme vhodnější řešení nejen z pohledu účetnictví, ale také z pohledu daní.

Daňoví a strategičtí poradci jsou vám průběžně k ruce

Účetnictvím naše služby nekončí. V týmu máme rovněž zkušené daňové poradce. Společně s nimi řešíme daňovou problematiku průběžně, hlídáme možná rizika a informujeme vás o připravovaných novinkách. Díky tomu vám pomáháme vyhnout se lavině starostí na konci roku.

Přidanou hodnotou jsou strategičtí poradci. Jsou připraveni vám poradit ve specifických situacích, jako je koupě a prodej firmy, fúze nebo vstup na nový trh. Svým nezávislým pohledem přispějí k úspěšnému zvládání výzev, kterým ve svém podnikání čelíte.

O převzetí agendy se postaráme sami, procesy nastavíme společně

Je nám jasné, že z přechodu od stávajícího způsobu vedení účetnictví můžete mít obavy. Proto jsme připraveni vzít na svá bedra jak veškerou komunikaci s vašimi současnými účetními, tak celý proces předání agendy. Do jednání vstoupíte jen v nejnutnějších případech.

Harmonogram samozřejmě připravíme společně s vámi a o jednotlivých krocích vás budeme informovat. Vždy vám upřesníme, jaká část agendy a do jakého termínu se má předat. To nám zaručí plynulost převodu účetnictví a nastavení všech procesů i v případě nečekaných situací vzniklých na straně stávajících účetních.

Ctíme trojici pravidel reportů: na míru, srozumitelně a včas

Za dobu, co jsme v oboru, jsme viděli reporty mnoha forem a upřímně, v některých jsme se neorientovali ani my sami. A tak jsme se rozhodli jít na to jinak a vytvářet reporty srozumitelné a na míru vašim požadavkům. Sami si určíte, jaká čísla potřebujete znát pro své podnikání. A přesně ta vám dodáme spolu s případným doporučením. Víc než kdokoliv jiný si uvědomujeme, že čas jsou peníze. Proto vám zaručujeme, že od nás všechny reporty dostanete vždy v dohodnutém termínu.

Hranice nás nezastaví

Ať už podnikáte v Evropě nebo za oceánem, jsme zde pro vás. Přímo z České republiky vám pomůžeme s účetnictvím, mzdovou agendou i daněmi v zemích jako USA, Anglie, Holandsko, Malta, Německo či Slovensko. Bez komplikací – tým ani podmínky se nemění. Nepřekvapí vás tedy žádná nová tvář a vy nebudete muset vysvětlovat stále totéž dalším a dalším lidem.

Data máte v bezpečí

Uvědomujeme si, že pracujeme s velmi citlivými daty, proto je maximálně chráníme. Abychom minimalizovali riziko, že se s vašimi údaji něco stane, vytvořili jsme celý systém zálohovacích opatření.

Nechte nám na
sebe kontakt

    Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.